23
paź

W piątek 23 października uczniowie klasy V Szkoły Podstawowej nr 1 w Bieczu przystąpili do zaległego egzaminu na kartę rowerową. Nawet w tym bardzo trudnym czasie udało się przeprowadzić go bezpiecznie i zgodnie z wszelkimi wytycznymi. Po przygotowaniu z zakresu pierwszej pomocy przez Panią Bernadetę Żegleń oraz sprawdzeniu wiedzy teoretycznej przez Panią Jolantę Reczek, uczniowie klasy V przystąpili do sprawdzianu praktycznego z jazdy rowerem przeprowadzonego przez Pana Jana Grygowicza i Pana Marka Kędziora. Całemu wydarzeniu ze względu na jego wagę towarzyszyło duże zdenerwowanie oraz niepewność o wynik końcowy, jednak doskonale przygotowani uczniowie bardzo sprawnie poradzili sobie z jazdą i zaliczyli ten jakże ważny dla każdego dziecka egzamin. Dyrekcji Szkoły, Panu Janowi Grygowiczowi, Pani Bernadecie Żegleń oraz nauczycielom i członkowi obsługi Panu Adamowi Szotowi serdecznie dziękuję za pomoc w organizacji egzaminu i poświęcony czas, a wszystkim uczniom gratuluję!

 

 

                                                                                                                       Autor: mgr Marek Kędzior

2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok