14
paź

                                „ Dzieci rodzą się ze skrzydłami.
                                    Nauczyciele pomagają im je rozwinąć”
                                                                      /Janusz Korczak/

Szkoła bez uczniów to nie szkoła. Wiadomo! Ale szkoła nie może istnieć bez nauczycieli, bo któż uczyłby uczniów? Szkołę tworzą więc Nauczyciele i Uczniowie. W dniu 14 października w rocznicę utworzenia Komisji Edukacji Narodowej szkoły obchodzą swoje święto. W tym roku odbyło się wyjątkowo nietypowo. Nie było uroczystej akademii, śpiewów i recytacji, bo wprowadzone odgórnie zasady bezpieczeństwa wynikające z trwającej pandemii, nie pozwoliły na gromadzenie się całej społeczności uczniowskiej. Niezrażony przeciwnościami losu Samorząd Uczniowski zorganizował skromne - na miarę możliwości- obchody święta.

Przygotowano okolicznościowe dekoracje gablot ściennych. Członkowie RSU dotarli do Dyrekcji, Nauczycieli i wszystkich niedydaktycznych pracowników szkoły z życzeniami, kwiatami i słodyczami. Dodatkowo każdy zespół klasowy we własnym zakresie uczcił, ukwiecił i osłodził święto nauczycieli i wychowawców. Aktywnie włączyły się w obchody święta klasowe Rady Rodziców. Było kolorowo, aromatycznie miło i sympatycznie.
My Nauczyciele i Wychowawcy, Pedagodzy i Pracownicy obsługi – DZIĘKUJEMY!!!

 

                                                                                     

                                                                                        Autor: mgr Jolanta Wantuch - Skorupa

2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok