17
sty

Dnia 16 stycznia w Wieliczce odbyła się uroczysta Gala Laureatów konkursów: plastycznego, literackiego i multimedialnego zorganizowanych w ramach Kampanii Społecznej NO PROMIL – NO PROBLEM 2019. Z dumą informujemy, że w zaszczytnym gronie laureatów znalazło się czworo uczniów z Gminy Biecz nagrodzonych w kategorii plastycznej: Jedną z laureatek została uczennica naszej szkoły Aleksandra Michalec z kl.Va, która wykonała piękną pracę w formie lapbook'a.

Osiągnięcie Oli zasługuje na tym większe uznanie, że na konkurs wpłynęło blisko 2 000 prac z 23 małopolskich gmin. Warto dodać, że organizatorzy Kampanii Społecznej NO PROMIL – NO PROBLEM 2019 podczas Gali Laureatów docenili działania zorganizowane w ramach akcji w Gminie Biecz, gratulując organizatorom zaangażowania i chwaląc za ciekawe inicjatywy z udziałem bieckiej młodzieży. Kampania, której głównym celem jest ograniczenie na terenie Małopolski liczby osób pod wpływem alkoholu i środków psychoaktywnych za kierownicą, realizowana jest w Małopolsce od 12 lat. Gmina Biecz od wielu lat prowadzi działania wspierające cele kampanii, w tym Marsz na rzecz trzeźwości, zajęcia profilaktyczne w szkołach, edukację rodziców, zbieranie deklaracji odpowiedzialnego pasażera, udział dzieci i młodzieży w „nopromilowych” konkursach. Zwyciężczyni Konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

                                                                                                                    Autor: mgr Agnieszka Kosiba

 
2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok