sty

W niedzielę 12.01.2020 roku już po raz 28 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Nasza szkoła od lat wspiera to szlachetne przedsięwzięcie. W tym roku 22 uczniów naszej szkoły zgłosiło się do tegorocznego wolontariatu WOŚP, byli to:
DZIEDZIC ALEKSANDRA, KOSIBA WERONIKA, DYKAS ALEKSANDRA, BUDZIAK GABRIELA, HAJDUK DOMINIKA, STEMPKOWICZ WIOLETTA, STEMPKOWICZ MONIKA, GAJDA PAULINA, LISOWIEC PATRYCJA, PIERZ PATRYCJA, AUGUSTYN JULIA, LAURA LIPCZYŃSKA, BOCHENEK MICHAŁ, POCIECHA MICHAŁ, PANCERZ KAROL, BIELAMOWICZ ŁUKASZ, URZĘDOWSKI OSKAR, OSKAR SITEK, BIENIEK KAMIL, WĘDRYCHOWICZ MICHAŁ, SZARY PAWEŁ, ALIBOŻEK WOJCIECH.

„Nasz biecki” 28 finał w liczbach to 14 godzin kwestowania, pobicie zeszłorocznego rekordu i zbiórka ponad 20 000 zł, w tym lwia część zebrana tylko przez uczniów z naszej szkoły co z pewnością zasługuje na wyróżnienie. Jednym z naszych „prywatnych” rekordów jest szczególne wyróżnienie przez organizatorów za zebranie największej ilości pieniędzy WERONIKI KOSIBY - I MIEJSCE i ponad 2000 zł, PATRYCJI PIERZ - II MIEJSCE i ponad 1600 zł oraz JULII AUGUSTYN III miejsce i ponad 1200 zł.
Szczególne podziękowania należą się pani Monice Czech za pomoc w opiece nad wolontariuszami, pani Sabinie Przybylskiej za mocne wsparcie techniczne, naszym paniom kucharkom za pyszny gorący poczęstunek, herbatę i niezwykle przyjazną atmosferę, a także rodzicom naszych uczniów i Dyrekcji Szkoły za zaufanie i wspieranie nas w tym dziele. Między innymi dzięki tym osobom Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znów mogła zagrać w naszym mieście, a uczniowie bieckiej „Jedynki” po raz kolejny pokazali, że zawsze można na nich liczyć. DZIĘKUJEMY!!!
                                                                                                                         Autor: mgr Marek Kędzior