Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, na korytarzach naszej szkoły panowała ciepła i życzliwa atmosfera, a na ustach dzieci rozbrzmiewały staropolskie kolędy. To wszystko za sprawą Świętego Mikołaja, który odwiedził nasze grzeczne pociechy rozdając im prezenty i malując na ich buziach uśmiechy.

Ponadto, zanim uczniowie i nauczyciele rozeszli się na święta do swoich domów, wszyscy wspólnie zasiedliśmy do wspólnej, tradycyjnej wieczerzy. Uczniowie klas III a i III b pod opieką pani mgr Marty Nowak-Wojtaszuk oraz pani mgr Agaty Pabis-Magiery przygotowali krótki występ artystyczny. Całość spotkania przyozdobił wspólny śpiew kolęd, pastorałek a także gra na instrumentach muzycznych nie tylko dzieci, ale też naszej pani mgr Teresy Augustowskiej i siostry Stelli. Uczniowie mieli okazję połamać się opłatkiem, złożyć sobie życzenia oraz usiąść przy wspólnym stole i zasmakować tradycyjnego żurku oraz pierogów. Oczywiście nie mogło zabraknąć pana dyrektora mgr Stanisława Kalisza oraz pani dyrektor mgr Anny Pelczar-Kozłowskiej, którzy również złożyli serdeczne życzenia wszystkim uczniom i nauczycielom. Oby wszystkie życzenia spełniły się w nadchodzącym nowym roku.

{phocagallery view=category|categoryid=123|limitstart=0|limitcount=0}