W dniu 13 kwietnia na stadionie sportowym w Zagórzanach odbyły się POWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW.

W tej zorganizowanej przez Powiatowy Zespół Placówek Oświatowych w Bieczu imprezie wzięli udział uczniowie z bieckiej jedynki: ALIBOŻEK WOJCIECH, KOSIBA JAKUB, POCIECHA KAMIL, BOGDAN SZYMON, DATA PATRYK, DYKAS MICHAŁ, RUTKA MICHAŁ, SŁOWAKIEWICZ HUBERT I WAŁĘGA WOJCIECH.

Impreza składała się z biegów 9x800 m (dziewczęta SP), 10x800 m (dziewczęta GIM), oraz 9x1000 m (chłopcy SP), 10x1000 m (chłopcy GIM). Nasi uczniowie walczyli zawzięcie dając z siebie wszystko, pobiegli na miarę swoich możliwości, jednak biegi to bardzo trudna dyscyplina wymagająca ciężkich i regularnych treningów. W końcowej klasyfikacji na dziesięć zespołów biecka dziewiątka uplasowała się na satysfakcjonującej VII pozycji ocierając się o miejsce VI. Gratulujemy postawy!

mgr Marek Kędzior

{phocagallery view=category|categoryid=150|limitstart=0|limitcount=0}