W czwartek 24.11.2016 uczniowie klas III Zespołu Szkół Nr 1 w Bieczu pod przewodnictwem Pana Marka Kędziora wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju "Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU".

Nikt nie spodziewał się, że jedna największych w Polsce imprez sportowych, sponsorowanych przez Polski Związek Piłki Nożnej oraz firmę Tymbark okaże się dla naszych uczniów bardzo szczęśliwa. Trzecioklasiści w składzie: Dziedzina Michał, Gubernat Miłosz, Kosiba Jakub, Krygowski Antoni, Michalec Kacper, Nosal Bartłomiej, Płaziński Paweł, Ryba Bartosz, Żak Kacper, po zaciętej walce w pięknym stylu wywalczyli wysokie III miejsce otrzymując dyplomy i przywożąc do szkoły piękny puchar. Rozgrywając cztery mecze ulegli tylko drużynie z Moszczenicy. Dziękując przeciwnikom po meczu chłopcy z Biecza docenili wyższość drużyny, która w tym dniu była poza naszym zasięgiem. Debiut na tak wielkiej imprezie to nie lada przeżycie - okraszone bardzo dobrym występem staje się niezwykłą i niezapomnianą przygodą.

GRATULUJEMY !!!

{phocagallery view=category|categoryid=184|limitstart=0|limitcount=0}