Uczniowie klas trzecich Szkoły Podstawowej wraz z wychowawczyniami, panią mgr Teresą Augustowską i panią mgr Barbarą Zabawą, przygotowali dla nauczycieli i młodszych uczniów bardzo miłe, wspólne, Wielkanocne spotkanie. Dzieci śpiewając, recytując i opowiadając o tradycji Świąt Wielkiej Nocy, przybliżyli wszystkim znaczenie Świąt oraz symboli, które towarzyszą nam w tych dniach.

Dyrekcja szkoły, pani mgr Anna Pelczar-Kozłowska i pan mgr Stanisław Kalisz, byli zauroczeni oprawą spotkania, a szczególnie wiedzą i rzetelnymi wypowiedziami naszych uczniów. Pan Dyrektor, dziekując za mile spędzony czas, nawiązał do jednej z tradycji i zwrócił szczególną uwagę na bezpieczeństwo i rozsądek podczas świątecznych zabaw z wodą. Całość spotkania dopełniły serdeczne życzenia świąteczne, składane sobie wzajemnie z życzliwością i uśmiechem. Oby ten uśmiech pozostał na twarzach wszystkich jak najdłużej. Wesołych Świąt!

{phocagallery view=category|categoryid=255|limitstart=0|limitcount=0}