Nasza świetlica jest miejscem, gdzie staramy się w ciekawie i aktywnie spędzać czas grając w gry planszowe, rozwiązując różnorodne łamigłówki czy czytając wartościowe czasopisma dla dzieci i młodzieży. Pragniemy w dalszym ciągu rozwijać się i stwarzać nowe możliwości dla uczniów. Mamy mnóstwo pomysłów na dalszą aktywność i chcielibyśmy mieć możliwość ich zrealizowania.

Jednym z naszych największych marzeń jest odświeżenie wnętrza świetlicy, aby była kolorowym i przyjaznym miejscem, gdzie uczniowie mogliby nie tylko odpocząć, ale także uczyć się i rozwijać swoje zainteresowania.
Firma Hasbro Poland Sp. z o.o. stwarza możliwość realizacji takich celów, organizując akcję „Się gra się ma… Odlotowy Playroom!", w której nagrodą główną jest remont i wyposażenie świetlicy. Do akcji dołączyła również nasz szkoła. W związku z tym prosimy wszystkich Uczniów, Rodziców, Absolwentów i Przyjaciół Bieckiej Jedynki o pomoc. Wystarczy raz dziennie oddać głos na naszą świetlicę na stronie akcji. Możliwe jest to pod następującym linkiem:

LICZY SIĘ KAŻDY GŁOS!

Autor: mgr Magdalena Dziki