23
lut

Najmłodsi zawodnicy UKS Jedynka Biecz startują w Ogólnopolskich rozgrywkach Mini siatkówki KINDER Joy o Moving w kategoriach „dwójek” i „trójek”. Rozgrywki podzielone są na trzy etapy: rejonowy, wojewódzki i ogólnopolski. Od grudnia do kwietnia trwają eliminacje rejonowe, na które składa się pięć turniejów rozgrywanych raz w miesiącu, w maju odbędzie się etap wojewódzki, a w czerwcu Finał Ogólnopolski.

Pierwsza runda odbyła się w Nowym Sączu, natomiast druga w Gorlicach. Bardzo dobrze zaprezentowały się dwie „dwójki” Jedynki Biecz, które w obydwu turniejach zajęły pierwsze i drugie miejsca obejmując prowadzenie w rankingu całych rozgrywek.
UKS Jedynka Biecz będzie organizatorem kolejnego turnieju, który odbędzie się 22 lutego na Hali sportowej w Bieczu. Serdecznie zapraszamy.

2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok