21
paź
Kategoria: erasmus

Przez cały czas trwania projektu realizowane jest również zadanie dotyczące troski o środowisko naturalne, recycling, właściwe zużycie wody, ochronę flory i fauny. W związku z tym ogłoszono klasach szóstych i czwartej konkurs na wykonanie flag z materiałów pochodzących z recyclingu.

Klasa czwarta ma wykonać flagi Polski, klasa 6a flagi Cypru, klasa 6b flagi Hiszpanii, a klasa 6c flagi Wielkiej Brytanii. Natomiast klasy piąte przygotowują prace dotyczące ochrony środowiska. Zadania te są wykonywane na lekcjach plastyki pod kierunkiem Pani mgr Edyty Żyguły- Matysik. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 4 grudnia. Jednocześnie klub Erasmusa przygotował plakat poświęcony tej tematyce. Znajduje się on na dolnym korytarzu w budynku szkoły na ulicy Grodziej.

Agnieszka Masłowska-Krygowska

 

2017© gimbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok