wrz
Kategoria: erasmus

Wraz z rozpoczęciem się nowego roku szkolnego 2019/2020 nowi uczniowie, głównie z klasy 6a, ale również z 6b i z 6c, zaangażowali w realizację zadań wynikających z programu Erasmus + : „ Little explorers”. Już w połowie września wykonali 3 plakaty na temat RÓWNOŚCI, RÓŻNORODNOŚCI, TOLERANCJI, SZACUNKU I WŁĄCZENIA.

Wszystkie te rzeczowniki zostały zapisane w językach partnerów projektu, czyli w języku angielskim, hiszpańskim, polskim i greckim. Było to jedno z zadań projektu. Efekty ich pracy można oglądać na gazetce szkolnej, mieszczącej się na górnym korytarzu w budynku szkoły na ulicy Szpitalnej.