9 lutego obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Bezpiecznego Internetu. Dużo mówiliśmy o rozsądnym poruszaniu się po cyfrowym świecie, poznawaliśmy podstawowe zasady "netykiety". Pomagały nam "Sieciaki" i "Cyfrowobezpieczni".

Podejmowaliśmy m. in. następujące tematy: Hasła i bezpieczne logowanie; Bezpieczeństwo w kontakcie z innymi; Jak zdrowo korzystać z urządzeń cyfrowych (uzależnienia); Szanuj innych w sieci, Chroń swoją prywatność. Rozstrzygnięty został także konkurs poetycko - plastyczny dla uczniów klas I - III "Dzieci bezpieczne w sieci".

Miał on na celu zainspirowanie rodziców do rozmów ze swoimi dziećmi na temat bezpiecznego korzystania z Internetu. Dziękujemy za zaangażowanie i piękne, pomysłowe prace. Z dumą przedstawiamy laureatów:

I miejsce - Apolonia Marszałek, kl. 3a

II miejsce - Zofia Gomułka, kl. 3a

III miejsce - Nadia Górka, kl. 3b

Wyróżnienia:

Nikola Falarz, kl. 1a

Zuzanna Pyznar, kl. 2b

Stefania Marszałek, kl. 1a

Maksymilian Wantuch, kl. 3b

Zapraszamy do obejrzenia gelerii prac konkursowych.

Autor: mgr Sabina Przybylska