Dziś w naszej szkole przy ulicy Tysiąclecia przygotowaliśmy Dzień Języka Angielskiego. Postanowiliśmy razem pobawić się językiem angielskim. Klasy trzecie poprowadziły spotkanie, podczas którego każda klasa zaśpiewała wcześniej przygotowane piosenki anglojęzyczne z repertuaru dziecięcego.

Poziom był bardzo wysoki a uczniowie zaprezentowali się znakomicie, czego dowodem był duży aplauz ze strony nauczycieli. Uczniowie obejrzeli również prezentację o Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii, fladze i symbolach krajów Królestwa, o Londynie i jego interesujących miejscach. Nie zabrakło również zabaw ruchowych oraz nauki „łamańca językowego”, z którym wszyscy świetnie sobie poradzili. Całą zabawę zakończyliśmy rozstrzygnięciem Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego „LEON”, w którym brali udział uczniowie klas III i V szkoły podstawowej. Wszyscy uczestnicy poradzili sobie znakomicie zajmując bardzo wysokie pozycje, a szczególnie dyplom laureata otrzymali: Gabriela Budziak oraz Maciej Augustyn z klasy III a. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy za wspólną zabawę.

{phocagallery view=category|categoryid=161|limitstart=0|limitcount=0}

Autor: mgr Aneta Gawlik-Niziołek