W piątek 2 grudnia w czytelni Miejsko - Gminnej Biblioteki Publicznej w Bieczu nastąpiło wręczenie nagród i wyróżnień za udział w konkursie plastycznym " W świecie literackim Aleksandra Fredry ".

Konkurs skierowany był do utalentowanych plastycznie uczniów szkół podstawowych Gminy Biecz. Warunkiem uczestnictwa było przysłanie pracy stanowiącej artystyczną wizję przestrzenną lub malarską w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III szkół podstawowych oraz klasy IV-VI. Wszystkie prace oceniło jury w składzie: Krystyna Skowronek – emerytowany nauczyciel plastyki, Teresa Grygowicz - emerytowany nauczyciel nauczania początkowego, Barbara Rudzińska – artystka, malarka, Elżbieta Knapik – dyrektor Biblioteki i Natalia Wszołek – animator kultury. Komisja miała niezwykle trudne zadanie, jednak po burzliwych obradach udało się wyłonić zwycięzców spośród 27 nadesłanych prac. Autorzy najlepszych prac otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.
Zespół Szkół Nr 1 pod przewodnictwem Pani Lucyny Alibożek reprezentowało pięciu uczniów:
- OSKAR URZĘDOWSKI KL IV A:
I miejsce w kat. Szkół podstawowych klas IV-VI - PRACE MALARSKIE
- HANNA RUWIŃSKA KL III B:
I miejsce w kat. Szkół Podstawowych klas I-III - PRACE PRZESTRZENNE
- JULIA KOSIBA KL VI:
II miejsce w kat. Szkół podstawowych klas IV-VI - PRACE MALARSKIE
- LIDIA KOSIBA KL II B:
Wyróżnienie w kat. Szkół Podstawowych klas I-III - PRACE MALARSKIE
- HUBERT URZĘDOWSKI KL VI:
Wyróżnienie w kat. Szkół podstawowych klas IV-VI - PRACE MALARSKIE

Serdecznie gratulujemy!!!