15 marca 2016 r. odbył się finał XXVIII Konkursu Piosenki Obcojęzycznej LOVE ME TENDER organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle. Po eliminacjach wstępnych do finału zakwalifikowało się 38 uczestników z województwa małopolskiego i podkarpackiego. Przesłuchania odbyły się w dwóch kategoriach – gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne. Uczniowie wykonywali piosenkę w dowolnie wybranym przez siebie języku obcym. Z uwagi na wyrównany wysoki poziom artystyczny prezentowanych utworów jurorzy mieli niełatwe zadanie w wyłonieniu najlepszych wykonawców. W kategorii wiekowej – uczniowie gimnazjum – nasza uczennica Anna Róż piosenką „Not about angels" zdobyła WYRÓŻNIENIE. Jako laureatka konkursu otrzymała pamiątkowy dyplom oraz nagrodę rzeczową. Jest to kolejny sukces wokalny Ani w tym roku, Gratulujemy!

mgr Monika Czech

{phocagallery view=category|categoryid=143|limitstart=0|limitcount=0}