Nauki rekolekcyjne będą odbywać się codziennie w dniach 8 – 10 kwietnia 2019 wg. następującego porządku :

1. godz. 9.00 – nauka rekolekcyjna dla uczniów klas IV – VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum
2. godz. 10.00 – nauka rekolekcyjna dla uczniów oddziału przedszkolnego i klas 1 – 3 szkoły podstawowej

W dniach nauki rekolekcyjnej przywożenie uczniów odbywać się będzie zgodnie ze stałym harmonogramem, a dwóz dla kl. IV – VIII SP i III gimnazjum bezpośrednio po zakończonych naukach rekolekcyjnych. Opiekę wychowawczą nad uczniami sprawować będą nauczyciele – katecheci szkolni oraz wychowawcy świetlicy szkolnej przy wsparciu nauczycieli wychowawców klasowych. Opiekę nad uczniami klas 1 – 3 sprawować będą nauczyciele wychowawcy wg. odrębnych ustaleń czasu pracy w tych dniach. Uczniowie dowożeni klas IV – VIII SP i III gimnazjum na naukę rekolekcyjną przejdą pod opieką opiekunów z budynku szkoły. Uczniowie kl. III gimnazjum w dniu 10 kwietnia 2019r. wezmą udział w egzaminie gimnazjalnym zgodnie z terminarzem.