Grudzień to szczególny miesiąc. W domach wszyscy powoli szykują się do Świąt, uczniowie od pierwszej do ostatniej klasy szlifują oceny przed końcem półrocza, a atmosfera z dnia na dzień robi się bardziej wyjątkowa i magiczna. Jak co roku w okolicy 6 grudnia za pośrednictwem Samorządu Uczniowskiego naszą szkołę odwiedza wyjątkowy gość – święty Mikołaj.

Uczniowie starszych klas chyba trochę się wstydzili, bo przecież „nie są już dziećmi”, ale i tu dla każdego znalazł się słodki prezent i dobre słowo. Wszyscy uczniowie z pewnością świetnie się bawili tego dnia czekając na Mikołaja z niecierpliwością, choć w niektórych przypadkach obok upominku niesforni otrzymali również rózgę czy diabelskiego kuksańca.
"Pracowite mikołajki" miał też Samorząd Uczniowski w kolejnych dniach, w których świta świętego Mikołaja odwiedziła wszystkich pracowników szkoły, bo dla nich Mikołaj miał słodkości i dobre słowo:). Niektórzy zostali trochę skarceni i postraszeni, ale większość otrzymała obietnicę niezwykłych upominków. Niestety z powodu ich wielkości Mikołaj nie mógł ich dostarczyć osobiście, więc każdy odnajdzie je we własnym domu. O to żeby tam się znalazły zadbają elfy, skrzaty i inni pomocnicy Mikołaja. Oby nie zostać pominiętym!

{phocagallery view=category|categoryid=303|limitstart=0|limitcount=0}

Autorzy: Marek Kędzior