W dniu 3 grudnia odbył się kolejny apel porządkowy w naszej szkole. Poza zwyczajowymi komunikatami Dyrektora Szkoły, informacjami Nauczycieli - w tym opiekuna SU pani Beaty Tumidajewicz, na tym spotkaniu nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród uczestnikom różnych konkursów i zawodów sportowych. Drużyna dziewcząt klas V i VI zdobyła I miejsce w Gminnych Zawodach w Koszykówce i przywiozła do szkoły dyplom i puchar.

Swoje nagrody odebrali także laureaci szkolnego konkursu wiedzy: "Marcin Kromer - Patron mojej Szkoły." Do konkursu przystąpiło 21 uczniów klas IV - VI. Laureatką konkursu w kategorii klas IV została Julia Świerk, II miejsce zajęła Aleksandra Szkaradek, III miejsce Łukasz Cichoń wszyscy z klasy IV a. Wyróżnienie przypadło dla Anielki Wędrychowicz z klasy IV b. Jedynym uczniem z klasy V-tej, który uczestniczył w konkursie był Mateusz Rzepiela. Wśród szóstoklasistów I miejsce zdobyła Zofia Kosiba, II - Kacper Mierzwa i III - Julia Mikrut. Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe, maskotki i inne drobne upominki.

Przy okazji spotkania wszystkich uczniów pan dyrektor wylosował nagrodę wśród uczniów, którzy prawidłowo rozwiązali krzyżówkę w szkolnej gazetce: "Jedynka". Szczęście uśmiechnęło się do Oli Szkaradek.

{phocagallery view=category|categoryid=119|limitstart=0|limitcount=0}

autor: mgr Jolanta Wantuch-Skorupa