7 listopada odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom dwóch konkursów przeprowadzonych w październiku w Szkole Podstawowej nr 1 w Bieczu. Pani dyrektor mgr Anna Pelczar – Kozłowska zaszczyciła nas swoją obecnością na szkolnym apelu. Zwycięzcom konkursów i wszystkim pozostałym uczestnikom serdecznie gratulujemy odwagi, wiedzy i talentu.

• Konkurs plastyczny „Odblaskowa szkoła – Jestem widoczny na drodze”
W konkursie wzięło udział 49 uczniów, którzy przedstawiali swoje artystyczne wypowiedzi na temat bezpiecznego uczestniczenia w ruchu drogowym. Po długich i trudnych obradach komisja wyłoniła zwycięzców i wyróżnionych:
Nikola Piwowar, III b, I MIEJSCE
Nikola Lenard, III b, II MIEJSCE
Krzysztof Miazga, II b, III MIEJSCE ex aequo
Wiktoria Sarnecka, II a, III MIEJSCE ex aequo
Wiktoria Acela, II a, WYRÓŻNIENIE
Klaudia Jargas, III c, WYRÓŻNIENIE
Laura Pyrcioch, II b, WYRÓŻNIENIE
Maja Sarkowicz, II a, WYRÓŻNIENIE
Natalia Pyrcioch, III a, WYRÓŻNIENIE
Paulina Dyląg, III a, WYRÓŻNIENIE
Oliwia Czochara, III b, WYRÓŻNIENIE
• Szkolny konkurs wiedzy o ruchu drogowym dla uczniów klas I – III
W dniu 25.10.2016 r. w Zespole Szkół nr 1 w Bieczu przeprowadzony został szkolny konkurs wiedzy o ruchu drogowym dla uczniów klas I-III. W konkursie wzięło udział 28 uczniów. Test zawierał 7 zadań, z których można było uzyskać maksymalnie 31 punktów. Spośród wszystkich uczestników konkursu trzy osoby zajęły ex aequo pierwsze miejsce zdobywając po 30 punktów, tj. Julia Sowa (kl. IIIb), Kacper Dziki (kl. IIa) i Fabian Mika (kl. IIa). Drugie miejsce z 28 punktami zajął Krzysztof Miazga (kl. IIb). Trzecie miejsce z 27 punktami zajęły jednocześnie Lilianna Juruś (kl. IIb) oraz Natalia Pyrcioch (kl. IIIa).

{phocagallery view=category|categoryid=179|limitstart=0|limitcount=0}