1 XII odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej. Na stanowisko młodego radnego kandydowało 9 uczniów, którzy przeprowadzili kampanię wyborczą w szkole. W wyborach większością głosów zwyciężyli: Karol Albrechtowicz kl. IIa gimnazjum i Kinga Smołkowicz kl.IIb gimnazjum.

Prawo do głosowania mieli uczniowie gimnazjum. Wyborcy musieli podpisać się na liście wyborczej, a następnie odebrać kartę do głosowania.Wypełnioną kartę wrzucali do urny wyborczej. Po przeliczeniu głosów, komisja skrutacyjna w składzie: Emilia Dykas , Martyna Pelczar i p.Agnieszka Kosiba wskazała nowych członków Młodzieżowej Rady Miejskiej, którzy będą reprezentować społeczność szkolną Szkoły Podstawowej Nr 1 w Bieczu w II kadencji pracy Młodzieżowej Rady Miejskiej.