W sobotę 16.06.2018 r., członkowie szkolnej szkółki wędkarskiej wzięli udział w ostatnim w tym roku szkolnym spotkaniu tej sekcji. W zorganizowanym na stawach w Siepietnicy szkoleniu młodzi adepci wędkarstwa pod okiem doświadczonych opiekunów mogli doskonalić umiejętności posługiwania się wędką, łowienia na spławik czy samodzielnego przygotowania zanęty.

Jednym z nietypowych i ciekawych elementów szkolenia było niewątpliwie oswojenie się z żywą przynętą w postaci białych robaków, które są jedną z najlepszych i najczęściej stosowanych przynęt w łowieniu białej ryby. Dobrze zorganizowane spotkanie przy pięknej pogodzie to pewny przepis na sukces, dlatego dzieci bawiły się świetnie wypoczywając nad wodą w przepięknych okolicznościach przyrody. Przyjemnym i niezwykle emocjonującym dodatkiem były złowione ryby oraz kończący spotkanie wspólny grill. Ostatnie w tym roku spotkanie szkolnej szkółki wędkarskiej można zaliczyć do naprawdę udanych imprez.

{phocagallery view=category|categoryid=280|limitstart=0|limitcount=0}

Autor: mgr Marek Kędzior