Jak zawsze o tej porze, tak i teraz Rodzice uczniów klasy 6a, zorganizowali dla dzieci atrakcje związane z Walentynkami, które w tym roku szkolnym przypadły na feriach zimowych. Połączyli to z obchodami Dnia Kobiet. Przygotowali ściankę z dekoracjami walentynkowymi, by młodzież mogła sobie robić zabawne zdjęcia, wykorzystując do tego różne zabawne gadżety, tj. tekturowe okulary, wąsiki, meloniki itp.

Dodatkowo, przeprowadzono grę zespołową, polegająca na właściwym przełożeniu przedmiotów, znajdujących się na stole, by zdobyć nagrodę umieszczoną pod stołem. Każdy uczeń otrzymał upominek, a dziewczynki dodatkowo prezenciki związane z Dniem Kobiet. Nad przebiegiem gry czuwała Pani Izabela Bis - Kudła, przewodnicząca klasowej Rady Rodziców.
Dla uczniów i dla wychowawcy był to miło spędzony czas, pełen radości i uśmiechu.

Tekst: Agnieszka Masłowska-Krygowska

Zdjęcia: Izabela Bis-Kudła