Ostatni dzień przed feriami zimowymi z wielu powodów był bardzo radosny. Po pierwsze – wiadomo – dwutygodniowy urlop od nauki! A po drugie – przyśpieszone walentynki.
Przez kilka dni w bibliotece szkolnej można było wrzucać „walentynki” do serduszkowej skrzynki, którą przygotowała przewodnicząca SU.

W piątek listonosz Walenty Marcel z pomocnicą Polą Walentyną oraz uczniami klasy 4b posegregowali walentynki i serduszkowe wyrazy sympatii. Wśród nich nie zabrakło słodkości, którymi Walenty częstował nauczycieli i pracowników szkoły. Czerwono-różowa korespondencja dotarła do adresatów, budząc u wszystkich radosne emocje. Ten sympatyczny dzień wprowadził nas w świetny nastrój. A wraz z ostatnim piątkowym dzwonkiem ruszyliśmy na FERIE!!!

Tekst: J. W-Skorupa
Foto: J. W-Skorupa, S. Przybylska